Allison Road یک بازی ترسناک تاثیر گرفته از P.T می باشد| ۱۳ دقیقه از گیم پلی بازی را مشاهده کنید

مدت زیادی از آن زمان که همه می گفتند سبک ترس و بقا در حال مرگ می باشد، نگذشته است اما در این چند مدت اخیر بازی های بسیار خوبی در این سبک عرضه شد که شاید منجر به قوت دوباره سبک ترس و بقا شود. یکی از این بازی ها P.T بود. P.T در واقع تیزر قابل بازی عنوان Silent Hills می باشد که قرار بود توسط هیدئو کوجیما ساخته شود اما به دلایل اختلاف کونامی با کوجیما ساخت این بازی متوقف شد. برای اطلاعت بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

P.T که سال گذشته برای کنسول PS4 عرضه شد، مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفت. اکنون که P.T دیگر در PS4 قابل دانلود نمی باشد و ساخت Silent Hills هم متوقف شده است، باید منتظر عنوان Allison Road باشیم که به نظر می رسد از P.T تاثیر زیادی گرفته است.

بازی Allison Road توسط استودیو کوچک بریتانیایی Lilith Ltd و توسط چند نفر ساخته می شود. بازی Allison Road از لحاظ محیط و گیم پلی شباهت های بسیاری به بازی P.T دارد.

بازی هنوز در مراحل اولیه ساخت به سر می برد اما بسیار خوب و عالی به نظر می رسد. حالا که ساخت Silent Hills متوقف شده می توانیم به این بازی که بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد، امید زیادی داشته باشیم.