TGS 2015: با ویدیویی جذاب و دیدنی از گیم‌پلی بازی انحصاری Horizon: Zero Dawn همراه با ما باشید

در جریان جشنوراه Tokyo Game Show 2015 سونی عنوان انحصاری کنسول نسل هشتمی‌اش، یعنی Horizon: Zero Dawn، را به صورت قابل بازی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه در دسترس قرار داد. در همین راستا عده‌ای که موفق به تجربه بازی شدند از گیم‌پلی نسخه آزمایشی آن ویدیویی تهیه کردند که در ادامه می‌توانید آن را دریافت کنید.

این ویدئو دقیقا از همان منطقه‌ای که در تریلر E3 نمایش داده شد، تهیه شده است اما با این تفاوت که اینبار یک بازیکن بسیار کنجکاو کنترلر را بر دست گرفته‌ و تمام مناطق و زیبایی‌های بازی را بررسی کرده است. طبق اظهارات وی توسعه‌دهنده در توسعه این بخش از زمان E3 تا به امروز بسیار عالی کار کرده و تغییرات بسیاری در بازی اعمال شده است.

گیم‌پلی بازی بسیار جذاب و گیرا است و مسلما Horizon: Zero Dawn می‌تواند به عنوان یکی از برترین انحصاری‌های PlayStation در سال ۲۰۱۶ نام برده شود.بازی Horizon: Zero Dawn عنوانی در سبک اکشن/نقش آفرینی است که توسط استدیو خوش نام Guerrilla Games در سال ۲۰۱۶ به طور انحصاری برای کنسول PlayStation 4 عرضه می‌شود. بازیکنان در بازی کنترل یک شخصیت با نام Aloy را در دست می‌گیرد. یک شکارچی حرفه‌ای که سفری پر ماجرا را در جنگل های سرسبز این عنوان شروع کرده و با ربات های دایناسور مانند باید دست و پنجه نرم کند.


برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

x